Sierpień, 2013

now browsing by month

 

Ręczny przycisk oddymiania MCR RPO-1 z diodami sygnalizacyjnymi

Instalacje przeciwpożarowe oprócz systemów przeznaczonych do ostrzegania muszą również posiadać specjalne przyciski, które pozwalają na wyzwalanie alarmu oraz sygnalizacji. Ręczny przycisk oddymiania MCR RPO-1 jest wykorzystywany właśnie w tym celu. Przycisk ten współpracuje z centralami oddymiania – modelami MCR 0204 oraz MCR 9705(v2), przeznaczony jest do zamontowania wewnątrz budynków. Wyposażono go w przycisk wyzwalania alarmu ręcznie, dodatkowo wyłącznik umieszczony wewnątrz obudowy powoduje kasowanie alarmu oraz dźwignia do blokady przed niewłaściwym użytkowaniem. Ręczny przycisk oddymiania MCR RPO-1 został wyposażony w praktyczne diody sygnalizujące. Służą one do sygnalizacji stanu gotowości przycisku, stanu alarmu oraz stanu uszkodzenia – to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu weryfikacja sprawności sprzętu będzie mogła przebiegać jeszcze bardziej efektywnie. Wyprowadzenie diod jest bezpośrednie i następuje niezależnie z listwą zaciskową. Prezentowany przycisk będzie doskonale sprawdzał się jako akcesorium w profesjonalnych systemach przeciwpożarowych. Dzięki jego uniwersalności, solidności wykonania oraz odporności będzie on sprawdzał się nawet w najbardziej wymagających szybkiego reagowania sytuacjach zagrożeń.

Ręczny przycisk oddymiania MCR RPO-1

Potrzebujesz ręcznego przycisku oddymiania do systemy sygnalizacji pożarowej? Możesz wybrać model MCR RPO-1 bądź skontaktować się z specjalistą działu sprzedaży sklepu internetowego NAPAD.PL. Otrzymasz fachową pomoc w zakresie doboru urządzeń potrzebny do stworzenia w pełni wydajnego i profesjonalnego systemu PPOŻ. Dla firm i instalatorów oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE.

Atrakcyjne CENY w NAPAD.PL

Czujnik ciepła EXODUS FT90/4W – do 90 stopni

Czujjka cieła EXODUS FT90/4W

Do zapewnienia właściwej ochrony przeciwpożarowej obiektów koniecznie należy stosować tylko i wyłącznie solidne elementy, które zapewniają prace niezawodną. Jednymi z bardzo istotnych części systemów przeciwpożarowych są czujniki temperatury, które nazywane są także czujnikami ciepła. To one stanowią często pierwszy element systemu, który musi zadziałać wtedy, gdy pojawia się zagrożenie. Czujnik ciepła EXODUS FT90/4W to jeden z tego rodzaju sprzętów. To czujnik nadmiarowy, który posiada próg temperatury równy 90 stopniom Celsjusza. To model, który może być zastosowany w wielu różnych miejscach, w których konieczne jest uzyskanie bardzo dobrego zabezpieczenia w przypadku zagrożeń pożarowych. Posiada on dodatkowo elegancką obudowę oraz praktyczną osłonę przeciwkurzową. Czujnik ciepła EXODUS FT90/4W ma w tym przypadku za zadanie powiadomić o nagłym skoku temperatury, który znamionuje wystąpienie zagrożenia. W przedstawionym czujniku można zastosować dwa rodzaje pracy – to tryb zatrzaskowy lub też tryb automatycznego resetu. W trybie automatycznego resetu czujnik przestaje pracować, gdy ustaje przyczyna alarmu. W drugim trybie czujnik będzie pracował aż do czasu jego zresetowania lub też zaniku zasilania.

Czujnik ciepła EXODUS FT90/4W

Czujka ciepła EXODUS FT90/4W jest idealnym elementem wpływającym na zwiększenie bezpieczeństwa oferowanego przez system zabezpieczeń PPOŻ. Potrzebujesz informacji na temat systemów przeciwpożarowych? Skontaktuj się z specjalistą działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL, otrzymasz fachową pomoc w zakresie PPOŻ. Dla firm i instalatorów oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE.